fbpx
Individuālais koučings
latviešu, krievu un angļu valodā
1:1 sesijas sava potenciāla atklāšanai un mērķu realizēšanai.
Līderis kā koučs
latviešu un krievu valodā
Biznesa koučinga mācību programma jauna līderisma un vadības līmeņa sasniegšanai.
Komandas koučings
latviešu un krievu valodā
Sesijas komandas efektivitātes un darba uzdevumu izpildes celšanai.

Atsauksmes

 • Programma ir ļoti laba un ērti apgūstama, jo darbs notiek mazās grupās, kā rezultātā ir iespējama individuāla pieeja. Man pozitīvi bija arī tas, ka mācības notiek latviešu (dzimtajā) valodā, jo citās valodās es tik labi nesaprastu koučinga nianses. Abi pasniedzēji bija brīnišķīgi koučinga profesionāļi un „fani”.

  Žozita Beresņeva LMT Personāla vadības direktore, LPVA Padomes locekle
 • Daudz tika strādāts ar “Self couching”, kas lika vairāk apskatīties uz sevi, kā es pieņemu lēmumus, ko es vēlos sasniegt savā dzīvē, kur es esmu tagad un kur vēlos nonākt, ikdienā retāk sanāk pievērst uzmanību šīm vērtībām. Tika apgūtas metodes, kuras praktiski var pielietot ne tikai profesionālā koučingā, bet ikdienas darbā cilvēku izvērtēšanā.

  Laura Baikova Personāla vadītāja, Optic Guru
 • Tagad izmantoju koučingu arī kā vadības stilu. Ļoti patīk. Arī cilvēki, kuriem esmu bijis koučs saka, ka tā ir ļoti laba lieta kā personībai attīstīties. Apgūstot programmu kā citiem palīdzēt pilnveidoties, daudz atklāsmes pašam par sevi, savām vērtībām utt. Ļoti labs veids kā pilnveidot un attīstīt savu personību, papildus arī pagūstot iemaņas kā palīdzēt citiem.

  Viesturs Bulāns Lattelecom Technology CEO
 • Ļoti dziļš darbs ar savām pārliecībām un situācijām. Dziļums. Neatlaidīgs darbs, kas koncentrēts tieši uz saviem iekšējiem procesiem, vērtībām, pārliecībām.

  Elīna Pelčere "Training Lab" īpašniece
 • Teorija mijas ar praksi, vērtīga lektora feedback no katras prakses reizes. Bija iespēja apgūt līdz šim neizmantotas iemaņas.

  Daniēls Godiņš komandu treneris, Sense of team
 • Šī bija ļoti saturīga un jaudīga apmācību programma. Notiek “iešana dziļumā” vienlaikus iezīmējot jaunu tehniku un metožu veidus. Bija iespēja iegūt jaunas zināšanas un praktizēt koučingu ar lieliskiem apmācību dalībniekiem, kuru profesionāli un atbalstoši uzraudzīja treneres modrā acs.

  Dace Mazkalniņa portāla espati.lv līdzīpašniece
 • Ieguvu pārliecību, ļoti daudz atziņas personīgai izaugsmei, un pats galvenais – drosmi mērķēt augstāk, gribēt sasniegt vairāk, un doties tam pakaļ.

  Karlīna Šadre HtR Team Lead, Solvay Business Services – Riga
 • Mani uzrunā “dot iespēju cilvēkam- palīdzēt pašam sev” koncepts. Koučings ir lielisks instruments, kas rada iespēju atbalstīt cilvēkus, bet darīt to atbilstoši manām vērtībām un pārliecībai - nevis mācot un dodot padomus- bet ļaujot katram pašam atrast savas īstās un pareizās atbildes. Ar kvalitatīva koučinga procesu es spēju palīdzēt klientam rast pareizo ceļu savā prāta, sirds un intuīcijas labirintā. Un ne vien atrast ceļu, bet, vēl svarīgāk, spert reālus soļus izvēlētā mērķa sasniegšanā.

  Viktorija Puzo BALTA (PZU grupa) Personāla departamenta direktore
 • “Līderis kā koučs” programma bija kā aizraujošs ceļojums nepilnu 5 mēnešu garumā. Kolorīti pasniedzēji, kas ir eksperti un profesionāļi savā jomā. Uzsākot programmu motivācija katram dalībniekam bija savādāka, taču vienojošais elements noteikti ir pašattīstība un vēlme palīdzēt cilvēkiem. Programma tika balstīta uz attiecību veidošanu, komunikāciju, reālu darbu ar sevi, lēmumu pieņemšanu un atbildības uzņemšanos. Mācības bija investīcija, kas nes tūlītēju rezultātu.

  Inga Purviņa Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Finanšu un pakalpojumu daļas vadītāja
 • Parasti diezgan skeptiski skatos uz saukļiem "šis mainīja manu dzīvi!", bet šoreiz tieši tā gribēju rakstīt par šo programmu. Šī programma pārsteidza ne tikai ar apjomīgu teorijas, bet arī praktiskās daļas daudzumu. Programma būs ļoti noderīga ikvienam, kuram ir padotie, kuram ir jāstrādā komandā, jāsadarbojas ar klientiem. Programma noteikti ir paredzēta cilvēkiem, kas vēlas mainīties, ir gatavi jauniem izaicinājumiem un vēlas pilnveidot un attīstīt sevi.

  Agnese Jakovļeva Talantu menedžere iekš Wunder
 • Programmā vēlējos apgūt spēju klausīties, sniegt atgriezenisko saiti, uzdot efektīvus jautājumus. Tas ļoti palīdz darba intervijās un sarunās ar vadītājiem un kolēģiem. Šīs mācības novērtēju augstāk kā iegūtu jebkuru akadēmisko vai profesionālo izglītību, jo šeit lielākais ieguvums ir sevis pilnveidošana kā personībai.

  Vineta Bērziņa Talantu piesaistes speciāliste, TWINO, podkāsta “Pirms darba” autore

Mūsu komanda

Klienti