fbpx

KRĪZĒ DZIMUŠĀ UN VEIKSMĪGĀ DNS!

Esmu veidojusi un organizējusi pirmo ICF akreditēto biznesa koučinga mācību programmu “Līderis kā koučs” vislielākajā krīzes posmā 2007.–2008.gadā, un attīstīju to spēcīga ekonomiskā satricinājuma laikā.

Programmā ir ielikts “krīzē dzimušā un veiksmīgā DNS” spēks un enerģija.

Jau pašā sākumā, programmas pamatos, es izveidoju spēcīgu transformācijas lauku biznesa koučinga mācībām, kas pa šiem gadiem piesaistīja partnerus un trenerus gan no Latvijas, gan Krievijas, gan Eiropas.

Man bija svarīgi izveidot ne tikai apmācību programmu, bet arī koučinga principos balstītas attiecības ar treneriem – spēcīgiem, zinošiem profesionāļiem, motivēt viņus un katram ļaut ienest savu personīgo ieguldījumu programmas telpā. Tikai tādā veidā, manuprāt, cilvēki atveras un dāvā programmas dalībniekiem labāko, ko vien spēj. Tagad katrs no viņiem piepilda šo telpu ar savu enerģiju, savām zināšanām, savu veiksmi. Un padara katru programmu tik unikālu!

Tikai tādēļ programma dzīvo jau 12 gadus. Tikai tādēļ tā katru reizi piesaista spēcīgus un interesantus dalībniekus. Katra grupa veido savu īpašo pasauli, kurā koučinga dziļumos dzimst personīgas pārmaiņas, biznesa savienības un pat…bērni! ☺

Kādā no mūsu programmas prezentācijām Maskavā, kurās aicinām arī mūsu absolventus, viena no programmas dalībniecēm, lielas starptautiskas kompānijas vadītāja, uz jautājumu: “Kāds ir Jūsu galvenais ieguvums no programmas?”, pavēra žaketi un parādot uz apaļo grūtnieces  vēderiņu, vienkārši noteica: “Lūk!”

Tas tādēļ, ka arī biznesa koučings sākas no kustības pie sevis, pie tā, kas pašam ir svarīgi.

Šis ir nopietnu, kardinālu pārmaiņu laiks, kas skar mūsu ierastās dzīves pamatus. Un es ar saviem partneriem un treneriem aicinu jūs ienirt pārmaiņu pašā centrā ar mūsu jaudīgo programmas sistēmu, kas radīta tiem, kuri vēlas kļūt par profesionāliem koučiem, kā arī uzņēmumu vadītājiem un visiem tiem, kuri vēlas iemācīties apzināti vadīt pārmaiņas un attīstīt cilvēkus.

Programma tagad ir pieejama dažādos formātos: online, miksēti (online + klātienē) un klātienē.

Rīgā programma klātienē sākas 16.-17.-18.septembrī (1.modulis)

Tatjana Dremļuga, programmas “Līderis kā koučs” autore, trenere, koučs

Dalīties: