fbpx

Laura Celmiņa

Mag. psych. / personīgās izaugsmes koučs (ACC) / koučinga trenere

Kopš 2010. gada strādā profesionālā koučinga un biznesa apmācību jomā. Piecus gadus bija Baltic Coaching Centre (BCC) izpilddirektore, šobrīd asociētā partnere, trenere un koučs. ICF Latvia Valdes locekle. Vada savu koučinga konsultāciju privātpraksi. Iepriekš strādājusi vadošos amatos privātā un valsts sektorā, mazumtirdzniecības, izglītības un apmācību jomā.

Laura galvenokārt strādā ar jaunajiem uzņēmējiem (start-ups) un sievietēm vadītājām personīgās attīstības, motivācijas, karjeras un biznesa attīstības jautājumos. Klientu vidū ir ražošanas, nekustamo īpašumu, IT, banku, loģistikas, klientu apkalpošanas, dizaina, skaistumkopšanas, izglītības, mediju un citu nozaru pārstāvji.

BCC starptautiski akreditētās programmas „Līderis kā koučs” trenere. Laura izstrādā un vada treniņprogrammas koučinga kompetenču un metožu izmantošanā vadītāju, darbinieku un komandu darbā. Vada koučinga meistarklases un seminārus, kā arī grupas koučinga sesijas. Ir koučs tādos projektos kā: Nordea banka „No idejas līdz investoram”, Go Beyond jauniešu līderu attīstības programma, valsts pārvaldes vadītājiem „Māksla vadīt” u.c. Beigusi BCC starptautiski akreditēto profesionālā biznesa koučinga programmu „Līderis kā koučs” (ACSTH). Regulāri papildina savas zināšanas, apmeklē dažādas koučinga, biznesa un personības attīstības meistarklases un seminārus. Ir augstākā izglītība organizāciju un izglītības psiholoģijā.