fbpx

Tatjana Dremļuga

MBA – viena no pieredzējušākajiem biznesa koučiem Baltijā un Krievijā

Tatjana kā biznesa koučs strādā jau vairāk kā 9 gadus (viņai ir vairāk kā 2500 prakses stundas) un šajā laikā viņa ir bijusi iesaistīta praktiski visos koučinga aspektos: kā kliente, kā iekšējais korporatīvais komandu un top vadītāju koučs, kā koučinga kultūras veidotāja kompānijā, kā profesionālās koučinga programmas “Līderis kā koučs” izstrādātāja utt.

Ilgu laiku Tatjana vadīja profesionālu kouču asociāciju Baltijā, kā arī vadīja savas specializētās koučinga kompānijas Latvijā un Krievijā. Lielāko daļu sava profesionālā darba laika viņa bijusi koučs augstākā līmeņa vadītājiem (Executive coach) tādās kompānijās kā: Nordea, Swedbank, DnB Nord, Samsung, GaxoSmithKline, British American Tabaco, Auchan, Ernest & Young, Северсталь, Газпром, ВТБ, Альфа Банк un daudzās citās), kā arī korporatīvo koučinga līderības programmu trenere lielākajās kompānijās Baltijā un Krievijā.

Šobrīd Tatjana koncentrējusies uz individuālām koučinga konsultācijām mazo un vidējo kompāniju īpašniekiem, kā arī biznesa un politikas VIP personām. Viņa pasniedz biznesa koučingu maģistra programmās top universitātēs un apmāca profesionālus koučus.

Tatjanai ir izglītība vadībā, psiholoģijā, biznesa koučingā un ir augsta līmeņa akreditācija, saņemta starptautiskajā koučinga federācijā (ICF). Ieguvusi MBA franču biznesa skolā un ieņēmusi augstākā līmeņa vadītāja pozīciju starptautiskā kompānijā.